Звернення Калинівського міського голови з нагоди Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу
Шановні учасники ліквідації на Чорнобильській атомній станції!
26 квітня вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів людей. Аварія на ЧАЕС стала найбільшою техногенною катастрофою за історію ядерної енергетики.
Чорнобильська катастрофа – це «хворий» рудий ліс, це заражена земля і вода, це тисячі квадратних кілометрів безлюдних територій, це загублені життя. Це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч українців, в тому числі і наших земляків.
Сьогодні людство знає, до чого може призвести вибух на атомній електростанції та при цьому ворог продовжує використовувати ядерний шантаж у військових цілях.
Різні епохи – та герої однієї країни, українці, що мають мужність і силу для боротьби з будь-яким ворогом.
Низько вклоняємося нашим землякам – учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Міцного здоров’я вам, життєвої енергії, сімейного затишку, миру, щастя й добробуту на довгі роки!
У скорботі схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, чиї життя обірвав смертоносний атом. Найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію представникам усіх професій, які зупинили поширення радіоактивних викидів на весь світ.
Події на Чорнобильській АЕС ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем для всієї України.
Зробімо все, щоб Україна була вільною від окупанта й безпека запанувала на всій території нашої держави!
З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук
