У ліцеї с.Павлівка зібрали для потреб калинівських нацгвардійців тридцять п’ять тисяч гривень
Тридцять п’ять тисяч гривень передали калинівським нацгвардійцям представники ліцею с.Павлівка. Тридцять дві тисячі з цієї суми зібрали на благодійному ярмарку, який проходив у навчальному закладі, решта – благодійні кошти педагогічного колективу ліцею.
-Діти та їх батьки дуже гарно постаралися, підготувалися до ярмарку, що дозволило зібрати таку суму коштів. Не залишився осторонь і педагогічний колектив ліцею, які додали власні кошти до цієї суми, - розповідає директор ліцею с.Павлівка Тетяна Шуманська. – У такі неспокійні дні, які ми переживаємо останнім часом, особливо усвідомлюєш, що потрібно допомагати нашим військовим.
Передаючи кошти нацгвардійцям, павлівчани подякували військовим за їх важку службу, за можливість навчатися і працювати, а також побажали якнайшвидшої перемоги та повернення додому.







