У Калинівській громаді провели особливий ретрит для українських захисників
Працівники Територіального центру Калинівської міської ради провели особливий ретрит для українських захисників, захоплюючу риболовлю. Головною ідеєю заходу стали безбарʼєрність та братерство, а метою — повне емоційне перезавантаження, спокій і релаксація. Сама погода вирішила підіграти цій ініціативі, подарувавши ідеальний сонячний день.
Для багатьох це перетворилося на справжню терапію: споглядання за поплавком, азарт від першого вилову, спільне приготування смакування смачної юшки, гітара. Хтось із ветеранів приїхав заради трофеїв, а хтось — просто посидіти з вудкою в тиші, наодинці зі своїми думками.
-Найцінніше на таких зустрічах — це спілкування у колі «свої серед своїх». Це безпечний простір, де нікому нічого не потрібно пояснювати. Тут розуміють з пів слова, багато жартують, діляться важкими спогадами та будують плани на майбутнє. Спільний досвід об'єднує і створює міцний фундамент для взаємопідтримки, - розповідає очільниця Територіального центру Наталя Бачинська.
Природа має дивовижну здатність забирати тривогу. Подалі від міського шуму, щоденного стресу та важких думок, хлопці змогли по-справжньому видихнути.
Подібні заходи проходитимуть у Калинівській громаді й надалі. Психологічне відновлення наших воїнів через заходи адаптивного дозвілля є невіддільною частиною їхньої комплексної реабілітації та повернення до цивільного життя.
Дякуємо кожному захиснику за щирість, силу духу та цей теплий день.



















